Choć w momencie zawierania związku małżeńskiego nikt z nas nie bierze pod uwagę rozpadu pożycia – statystyki są nieubłagane. Niestety, ostatni czas nie tylko obfitował w separacje czy kryzysy małżeńskie, ale również w definitywne zakończenia udanych niegdyś relacji. Nie da się ukryć, że do podjęcia trudnych i bolesnych decyzji niejednokrotnie skłaniają małżonków poczynania drugiej półki – oszustwa, zdrady czy kłamstwa. Część pokrzywdzonych osób – chcąc uzyskać przychylność sądu w podziale opieki nad dziećmi czy decyzjach dotyczących majątku – decyduje się na zastosowanie tak zwanego „wykrywacza zdrad”, umożliwiającego zdobycie jednoznacznych, konkretnych dowodów krzywdy, jakiej dopuścił się współmałżonek. Do najczęściej wykorzystywanych wykrywaczy niewierności drugiej połówki możemy zaliczyć nie tylko zdalne monitorowanie telefonu, ale również podsłuch i aplikacje szpiegowskie.
Jakie są objawy zdrady?
Czy zdradę da się rozpoznać? Zdania psychologów są podzielone. Zdarza się, że dopuszczający się oszustw współmałżonek czy partner zaczyna spędzać więcej czasu „w pracy”, zasłaniając się nagłym natłokiem obowiązków zawodowych. Osoba zdradzająca znacznie bardziej dba o siebie i wizerunek – przykładając dużą uwagę do wyglądu i formy. Niestety, na rozpad małżeństw duży wpływ ma również różnica zdań w związku – nawet jeśli wcześniej nie doskwierała partnerom tak bardzo. Za symptomy zdrady można uznać również obojętność partnera czy unikanie kontaktów seksualnych. Co prawda może zdarzyć się tak, że tego typu objawy zwiastują kryzys relacji – niekoniecznie prowadzący do jej rozpadu z powodu zdrad. Zanim wytoczymy ciężkie dzieła przeciwko drugiej połówce – warto odbyć z nią szczerą, emocjonalną rozmowę na temat wspólnej przyszłości.
Oprogramowanie szpiegowskie – czy działa?
Przy pomocy profesjonalnej aplikacji szpiegowskiej oraz podsłuchu zdradzany małżonek może sprawnie i skutecznie odkryć – często bolesną – prawdę. Choć takie chwile nie są łatwe – dzięki dowodom „czarno na białym” druga osoba może zacząć nowe, lepsze życie – nie zadowalając się codziennością w kłamstwie. Szpiegowanie telefonu to sprawdzony sposób na niewiernego męża czy nieuczciwą żonę – dzięki możliwości ustalenia lokalizacji z łatwością dowiemy się gdzie w danym czasie przebywa nasz partner / partnerka, by – w ostateczności – zdecydować się na odważny krok i… pojechać w to miejsce. Decydując się na konfrontację – warto zabrać ze sobą bliską, zaufaną osobę. Niestety, tego typu sytuacje wiążą się z silnymi emocjami (szczególnie wtedy, gdy okazuje się, że kochanek / kochanka naszej połówki jest osobą, którą doskonale znamy). Przyłapując niewiernego męża / żonę na „gorącym uczynku” z powodzeniem wygramy sprawę w sądzie oraz skorzystamy na przychylnych nam ustaleniach w sprawie opieki nad dziećmi czy podziale majątku.
Podsłuch telefonu – dla kogo?
Praktyczne narzędzi w postaci skutecznego podsłuchu telefonu sprawdzi się tym osobom, które nie chcą dłużej żyć złudzeniem. Pozwalając na odsłuch rozmów małżonka – również z nowym partnerem / partnerką w przypadku zdrady – poszkodowana w związku osoba zyska pewność na czym stoi relacja i czy warto podejmować ewentualne próby naprawy. Materiały, uzyskane przy pomocy podsłuchu, niestety nie posłużą nam w sądzie – sam w sobie podsłuch nie jest legalny, o ile nie uzyskamy na niego zgody osoby podsłuchiwanej. Jego podstawowa funkcja – możliwość ustalenia formy relacji między naszym mężem / żoną a innymi osobami, z którymi rozmowy zostały nagrane – niejednokrotnie uspokoiła obawiających się czarnego scenariusza współmałżonków.
Chociaż temat zdrady w małżeństwie od zawsze budzi skrajne emocje – profesjonalne narzędzia (takie jak oprogramowanie szpiegowskie czy podsłuch telefonu), z powodzeniem pomogą w rozwiązaniu niesnasek w małżeństwie. Być może jesteś na etapie rozważania skorzystania z aplikacji szpiegowskiej na telefon – rozważ „za” i „przeciw”, a wybierając konkretne oprogramowanie zwróć uwagę na jego skuteczność.