fbpx

Jak zdradzają Polacy – najważniejsze objawy zdrady


Nie da się ukryć – zdrada bywa bolesna nie tylko dla osoby zdradzonej, ale również dla zdradzającego, który niejednokrotnie pozostaje z niczym po ujawnieniu przykrej prawdy. Objawy zdrady mogą zależeć od charakteru konkretnej osoby – może to być między innymi obojętność wobec partnera, która pozwala zdradzanej stronie na zauważenie problemów w związku. Gorzej, jeśli objawy zdrady są niewidoczne gołym okiem i osoba oszukiwana przez partnera nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nic dziwnego, że osoby, chcące potwierdzić swoje przypuszczenia – zastanawiają się nad użyciem aplikacji szpiegowskiej. To właśnie nowoczesna aplikacja szpiegowska na telefon pozwala na odkrycie prawdy i poczynienie kolejnych kroków w relacji. Co ciekawe, objawy zdrady zmieniają się w zależności od konkretnej osoby. Dzięki aplikacji szpiegowskiej – osoba poszkodowana zdradą ma szansę nie tylko na poznanie prawdy, ale również na przygotowanie się do poczynienia kolejnych kroków (na przykład na drodze sądowej). Dlaczego aplikacja szpiegowska sprawdza się w przypadku tak wielu osób, zmagających się z problemami relacyjnymi?

Objawy zdrady – introwertyk

Objawy zdrady mogą różnić się w zależności od typu osobowości. Introwertyk, zaangażowany w nową relację, może coraz mocniej zamykać się w sobie, „pożytkując energię” na czas z kochanką lub kochankiem. Co ciekawe, osoby introwertyczne znacznie rzadziej nawiązują relację poza związkiem – jeśli już do tego dojdzie, najprawdopodobniej patrzą na nowopoznaną osobę poważnie i przyszłościowo. Introwertycy z reguły cenią sobie spokój – w przypadku gdy dojdzie do zdrady mogą przyznać się do winy podczas szczerej rozmowy z partnerem. Zdarza się jednak, że dla swojego komfortu – będą odwlekać w czasie trudny dla relacji dialog. W tej sytuacji osoba podejrzewająca zdradę może skorzystać z nowoczesnej aplikacji szpiegowskiej, pozwalającej na zdalne monitorowanie telefonu czy jego podsłuch.

Objawy zdrady – ekstrawertyk

Nie da się ukryć – ekstrawertycy zdradzają częściej. Dłużej też przeciągają szczerą rozmowę z partnerem. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ lubią, gdy „coś się dzieje” – nawiązując romans nie tylko angażują się w nową relację, ale również bardziej przykładają się do innych aspektów codzienności. Typowym objawem zdrady ekstrawertyka będzie chociażby metamorfoza swojego wyglądu czy objęcie wyższego stanowiska. Ekstrawertycy, dopuszczający się zdrady, mają w sobie tak dużo energii, że nie sposób tego nie zauważyć. Sam fakt romansowania, a więc robienia czegoś za plecami niegdyś bliskiej im osoby sprawia, że życie wydaje się być dla nich znacznie bardziej ekscytujące niż znana i sprawdzona „szara rzeczywistość”. Partner bądź partnerka ekstrawertyka – w sytuacji podejrzewania zdrady – powinna zaopatrzyć się w profesjonalne oprogramowanie szpiegowskie. W innym wypadku może funkcjonować miesiącami, a nawet latami w roli zdradzanego męża czy żony.

Aplikacja szpiegowska na telefon – dla kogo?

Aplikacja szpiegowska to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które przechodzą kryzysy relacyjne – tak głębokie, że zaczynają podejrzewać niewierność drugiej połówki. Co ciekawe, aplikcja szpiegowska przyda się nie tylko w sytuacji podejrzewania zdrady, ale również w każdej tej, która niesie ze sobą niepewność co do przebywania partnera. Może zdarzyć się, że osoba przypuszczająca zdradę, przy pomocy oprogramowania szpiegowskiego odkryje, że mąż / żona nie spotyka się z kochanką czy kochankiem, ale uczęszcza chociażby na meetingi AA czy regularnie podjeżdża pod klinikę leczenia nowotworów. Zdarza się, że partner nie informuje bliskiej osoby o swoich problemach w pracy czy ze zdrowiem, co druga połówka może interpretować jako objawy zdrady. Warto pamiętać, że nie zawsze tak jest – a na kłopoty w związku może pomóc szczera rozmowa, zarówno indywidualna, jak i w obecności specjalisty (na przykład psychoterapeuty par). Korzystając z tak zwanego „szpiegowania telefonu” – można łatwo i skutecznie nabyć pewności co do zamierzeń drugiej osoby, co przyspieszy podjęcie kolejnych kroków w relacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *