fbpx

Wykrywacz zdrad (szpieg na telefon) – czy może uratować związek?


Jak sprawdzić czy mąż lub żona mnie zdradza? Rozpad związku małżeńskiego to trudny moment dla wielu osób – szczególnie tych, którzy na partnerskiej drodze spotkali się z nieuczciwością i niewiernością męża / żony. Dane z początku 2021 roku nie pozostawiają złudzeń – na 144,9 tysięcy ślubów w całym 2020 roku przypadło aż 51,2 tysiące rozwodów. Chociaż był to trudny czas pandemii, który mocno wpłynął na relację nawet najlepszych małżeństw – każdego dnia w Polsce i na świecie rozstają się kolejne pary.

Objawy zdrady a cechy charakteru

Za jedną z głównych przyczyn rozpadu związku partnerskiego bądź małżeńskiego uważa się zdradę. Nie bez powodu – to właśnie ona, niezależnie od tego czy jest fizyczna czy emocjonalna, pozostawia w relacji trudny do naprawy ślad. Poszkodowana przez niewiernego partnera osoba zwykle musi skorzystać z pomocy psychologicznej – tak, aby zastanowić się czy jest w stanie wybaczyć przewinienie czy też za jedyne dobre rozwiązanie uważa złożenie papierów rozwodowych. Osoby, którym zdrada przychodzi znacznie łatwiej niż innym – lubią ryzyko, są pewne siebie, często egoistyczne i pozbawione empatii. Ich otwartość na doświadczenia, odwaga i swego rodzaju narcyzm sprawiają, że nie zawsze zdają sobie sprawę z rangi czynności, której właśnie się dopuścili.

Wykrywacz zdrad – co daje?

Jednak nie wszyscy partnerzy dowiadują się o zdradzie przypadkiem – część z nich od dłuższego czasu zmaga się z podejrzeniami na tej płaszczyźnie. Niepokojącym symptomem zdrady drugiej połówki może być przesadna dbałość o wygląd – na przykład nagłe zainteresowanie treningiem i zdrowym stylem życia. Poszkodowane żony i mężowie często stają przed trudną decyzją wyboru działania w skomplikowanej dla związku sytuacji. Wybierając nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacje szpiegowskie, zwane wykrywaczami zdrad – zakładają niewiernej stronie podsłuch lub zdalne monitorowanie telefonu. Połączenie dwóch narzędzi w jedną, skuteczną całość sprawia, że dzięki oprogramowaniu szpiegowskiemu poznają prawdę, która umożliwia im podjęcie kolejnych działań.

Szpiegowanie telefonu – czy warto?

To, jaką prawdę przyniesie ze sobą korzystanie z aplikacji szpiegowskiej czy podsłuchu – jest nie do przewidzenia. Osoby, które rzeczywiście odkryją zdradę partnera – z całą pewnością powinny dać sobie czas na złapanie oddechu. Zdrada – choć stanowi cios nie tylko dla relacji, ale i całej rodziny – może nieść ze sobą pozytywne dla związku konsekwencje. Po odkryciu przykrej prawdy dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu szpiegowskiemu – mogą zdecydować się na proces rozwodowy lub… dać sobie kolejną szansę! Sporo małżeństw i związków partnerskich po odkryciu zdrady przez jednego z partnerów – trafia do gabinetu psychoterapeuty par, który pomaga przebrnąć relacji przez trudny emocjonalnie moment.

Oprogramowanie szpiegowskie – jak wybrać?

Osoba, chcąca sprawdzić wierność swojego partnera / partnerki – stając przed decyzją wyboru właściwego oprogramowania szpiegowskiego oraz podsłuchu powinna zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Przede wszystkim liczy się jakość aplikacji – tak, aby można było polegać na niej w każdej sytuacji. Niedopuszczalnym wydaje się fakt niezadziałania zdalnego monitorowania telefonu czy podsłuchu sprzętu w chwili, kiedy osoba podejrzewająca zdradę potrzebuje tego najbardziej. Co więcej, wybierając narzędzie, umożliwiające szpiegowanie telefonu – warto dopasować je do telefonu małżonka (tak, aby nie okazało się, że wybrana przez nas aplikacja jest na przykład zbyt nowoczesna do sprzętu, którym dysponuje partner). Na rynku istnieje wiele kiepskiej jakości oprogramowań szpiegowskich, które nie tylko działają bardzo wolno – ale również nie zawsze zapisują rozmowę (audio lub poprzez komunikator). Inwestycja w nowoczesne, odpowiednie do wykrywania zdrad narzędzia pozwoli na szybkie, bezproblemowe poznanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Czy ograniczone zaufanie do małżonka jest dziś na porządku dziennym? Biorąc pod uwagę statystyki rozwodowe – niestety, większość z nas nie potrafi w pełni zaufać drugiej połówce. Na szczęście – dzięki właściwie dopasowanym narzędziom (na przykład aplikacjom szpiegowskim) – jesteśmy w stanie zorientować się czy nasze przypuszczenia aby na pewno są uzasadnione.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *